TFX

Meil on kirg taktikaliste lampide vastu.
Meie eesmärk: töötada välja parimad, tugevaimad ja ekstreemsemad lambid.

Meie lubadus: TFX-iga olete varustatud igaks taktikaliseks ekstreemolukorraks. Teil ei ole vaja plaan B-d. Kui otsite lihtsalt tavalist taskulampi igapäevaseks kasutamiseks, siis TFX-i võimsus on teile üle jõu käiv. TFX-tuled oma massiivse, kontsentreeritud valgusvoo ja taktikaliselt optimeeritud valgusmustriga on järjepidevalt välja töötatud ekstreemsetes olukordades toimuvate stsenaariumite jaoks.

Arenduse käigus oleme iseenda kõige karmimad kriitikud: kasutame oma lampe ise, paneme need kõige ebasoodsamates olukordades tööle ja otsime pidevalt uusi võimalusi oma lampide täiustamiseks.

Meie rahvusvaheline luumeninseneride meeskond on pärit Euroopast, Aasiast ja Ameerikast. Me oleme pärit erinevatest taktikalise valgustuse valdkondadest, sealhulgas mehaanika, elektroonika, optika ja disain. See mitmekesisus on meie tugevus, sest see võimaldab meil meeskonnana pidevalt uusi lahendusi arendada, mis muudavad meie valgustid veelgi paremaks.

Me koondame oma kogemused Solingenis, Saksamaal, osana tuntud Ledlenser ettevõttest. Meil on kõik võimalused, et arendada tuleviku taktikalisi lampe.