Ledlenser tehnoloogiad

Alates uuenduslikest läätsedest kuni tulevikku suunatud akudest – töötame väsimatult oma tehnoloogia edasiarendamisel, ja seetõttu on Ledlenseril juba üle 100 patendi. Kahtlemata on veel 100 tulemas.

Uuendusliku Flex Sealing tehnoloogia abil on lambi elektroonilised osad täielikult suletud vee ja tolmu vastu – säilitades samal ajal täiustatud fokuseerimissüsteemi. Isegi lühiajaliselt kuni meetri sügavusele sukeldudes saab fokuseerimist siiski kasutada.


Multi-Core Optics viitab läätse spetsiaalsele tahule. See tagab, et väga suure valgusvooga LED-ide valgus on optimaalselt hajutatud ja suunatud igas fookuse asendis. Tulemuseks on eriti homogeenne ja esteetiline valgustus.


Erinevate LEDide ja läätsede kombineerimisega saavutavad Fusion Beamiga lambid ainulaadse ja vastavalt vajaduse jaoks optimeeritud valgusvihu. See võimaldab nii homogeenset lähivalgust kui ka teravalt fokuseeritud kaugtuld. Eraldi valgusallikate erinevad valgusastmed võimaldavad valgustuse intensiivsust ideaalselt reguleerida.


X-Lens tehnoloogia on täiustatud fokuseerimissüsteemi (AFS) laiendus. See võib ühendada praktiliselt iga arvu läätse ja sünkroniseerida oma üksikud valgusvihud üheks täiuslikuks kiireks. Tulemuseks on kõrgekvaliteetne, homogeenne prožektor, samuti meie kõige paremini fokuseeritud lamp.


Seda akutehnoloogiat leidub valdavalt elektrisõidukites. Kuid see sobib ideaalselt ka Ledlensersile. Safety Ytrion Cell on tunduvalt kergem kui nikkel-metallhüdriidaku ja seda saab laadida kuni viis korda kiiremini kui liitiumioonakut. Lisaks pakub see rohkem kui 3000 laadimistsüklit, mille “mäluefekti” tõttu on võimsuse kadu peaaegu null.


Galileo ja Newton. Oleme lihtsalt ühendanud need kaks tehnoloogiat – kuid paremini kui keegi teine ​​varem. Tulemus: meie patenteeritud täiustatud teravustamissüsteem (AFS), mis võimaldab sujuvat üleminekut homogeenselt lähitulelt teravalt fokuseeritud kaugtulele. AFS-i tõhusus on isegi asjatundjatele vaimustuses.


Smart Light Tehnoloogia muudab Ledlenser lambi teie isiklikuks valgustustööriistaks: mikrokontrolleri abil saate programmeerida oma individuaalsed funktsioonid erinevate puute- ja lülituskombinatsioonidega. Nii on teil alati käepärast optimaalne valgusfunktsioon.


Floating Charge System akulaadimissüsteemi jaoks on meie insenerid lihtsale käsitsemisele palju tähelepanu pööranud. Magnetliides valguse ja laadija vahel on see, mis seda võimaldab. Seetõttu saate oma Ledlenseri dokkida otse jaama. Aku jääb ümbrisesse ja teie taskulamp on alati käepärast. Aruka laadimisega elektroonika tõttu on see keskkonnasõbralik isegi siis, kui jätate selle pikaks ajaks laadima.


Taskulambi või pealambi fokuseerimisel või defookustamisel liigub lääts LED-i suhtes. Selle protsessi võimalikult kiire ja ergonoomilise toimimise tagamiseks arendasime välja Rapid Focus: ühe käega mehhanismi, mis võimaldab valgusvihku reguleerida väga kiirelt.


Adaptive Light Beam Technology on täiustatud, täisautomaatne võimsuse ja fookuse reguleerimine vastavalt keskkonnale. Selle asemel, et reguleerida pealambi valgust käsitsi, tuvastavad pealambi andurid ümbritseva valguse tingimusi ja valguspeegeldusi ning reageerivad äärmiselt kiiresti, reguleerides kõik valgusallikad individuaalselt vastavalt keskkonnale.


Olgu hämar, varjuline või kottpime: Optilise tehnoloogia (Optisense Technology) abil kohandub teie Ledlenser automaatselt valgustingimustega. Uuenduslik dimmer kontrollib ümbritseva valguse peegeldumise põhjal heledust ja väldib tüütuid pimestamisefekte.


Tänu Temperature Control-ile ei lähe Ledlenser kunagi liiga kuumaks, hoolimata sellest, kui palju te seda kasutate. See kaitseb teid põletuste eest ja LED ülekuumenemise eest.

 


Emergency Light muudab teie taskulambi avariivalgustuseks: kui elekter kaob ja teie Ledlenser on laadimisjaamas, lülitub see automaatselt sisse. Valgus aitab orienteeruda ning tänu sellele leiate näiteks kaitsmekarbi.