Leatherman

Tim Leatherman’i standardid on: kvaliteet, vastupidavus, täpsus ja tähelepanu pööramine detailidele, need standardid teevad Leatherman’i tööriistast korraliku multitööriista!

Pea 40 aastat tagasi, mööda Euroopat reisides avastas Tim, et tema skaudinoast jääb väheseks. Lisaks noale oleks vaja näpitsaid ja mõnda kruvikeerajat. Ta manas enda kujutuses ette pildi ideaalsest multitööriistast. Sellest ajast saati kui Tim mõtles välja kategooria multitööriist, on firma keskendunud ainult ühele eesmärgile – toota maailma parima kvaliteediga mitmeotstarbelisi multitööriistu.

NB! Uued garantiitingimused:

Käesolev garantii kehtib ainult esmasele omanikule. Garantii ei kehti Leathermani toote tahtliku rikkumise, muutmise, varguse, kaotuse, omavolilise ja/või ebamõistliku kasutamise korral.

Garantii ei kehti vutlarile, lisavarustusele, graveeringule, kattevärvile, hooldustöödele ja teritamisele. Käesolev garantii kehtib ainult toodetele, mis on soetatud volitatud edasimüüjatelt ja vajalik on ostutšeki olemasolu.

Meie garantii programm kehtib ainult isklikuks kasutamiseks ostetud tööriistadele. Garantii ei kehti toodetele, mis on ostetud oksjonilt või muudest allikatest kavatsusega edasi müüa remonditud või renoveeritud tööriistu.

 

Insenerist Tim töötas välja erinevaid prototüüpe, kasutades kartongi ja puitu. Tema naise vend, erialalt masinist, õpetas Timile kuidas käia ümber metalliga. Nii sai alguse Leatherman multitööriistade valmistamine, mis tänaseks päevaks on saanud legendi staatuse.

Paljud mehed ja naised ei kujuta ette oma tegemisi ilma vööl oleva multitööriistata.

Firmast:

Firma on loodud: 1983 juuli

Toodete arv: 61

Töötajaid : 380

Leathermane müüvate riikide arv: 82

Müük USA-s : 55%

Protsesside arv mida läbib iga Leatherman multitööriist: 300