Ledlenser

Vennad Rainer ja Harald Opolka on loonud oma nägemuse valgusest ja selle imelisest jõust. Ledlenser on teinud põhjaliku pöörde maailma taskulampide tootmises ja on juhtivaid metallist korpusega taskulampide tootjaid maailmas. Firma  sai alguse 1994 aastal 1000 saksa margaga ja oma kodugaraazis, nagu on omane nii mõningale pöörasele eduloole. Algselt oli kasutada tööriistakast, joonised ja vana Atari arvuti. Tänaseks on töötajaid üle 1000 inimese.

Solingenis asuv ettevõte Ledlenser GmbH & Co. KG on üks maailma juhtivaid kaasaskantavate LED-lampide tootjaid. Kvaliteetsete lampide eksperdid on juba üle 20 aasta pakkunud laia tootevalikut erinevatele sihtrühmadele – tööstus- ja turvasektor, sportlased, matkafännid, käsitöölised ja ka tavainimesed.

Alates 2000 aastast on Ledlenser´i omanduses rohkem kui 200 patenti.

Ledlenser´i lambid on mitmeid kordi pärjatud iF Product Design Award auhindadega. See on üks mainekamaid tööstusdisaini lahenduste auhindu. Antud auhinda kutsutakse ka tööstuse ’’Oscariks’’.

 

UUDIS! Alates 1.01.2016 aastast saab oma Ledlenseri lambi registreerida aadressil: https://www.ledlenser.com/en/registration/

Registreeritud Ledlenseri lambil on garantii 7 aastat!

 

Ledlenser Kataloogid 2023

Ledlenser Kataloog Work & Professional

Ledlenser Kataloog Home & Outdoor