Wildo®

Me oleme arvamusel, et kõikidel inimestel tasub rohkem looduses käia – metsas, mägedes või veekogude ääres. Lihtsalt rohkem looduses. Wildo tooteid saab usaldada, neid on Rootsi looduses aastakümneid testitud ja täiustatud.

Oleme veendumusel, et matkama minnes peab olema kerge lihtsalt varustus kokku panna ja välja suunduda. Sellise arvamusega on ka Ingvar Svantesson, kes 1979 aastal tooteid asus arendama. Oli aeg täiustada disaini, varustus peab olema kerge, vastupidav ja võimalikult kompaktne.

Ingvar jagas enda visiooni Jan Anderssoniga, endise Rootsi sõjaväe kapteniga. Jan mõistis millist tüüpi tooteid vaja – selliseid mis peaks vastu ka kõige karmimates tingimustes. Koos nad tutvustasid uue ajastu sööginõusi ja lisavarustust.

Kindlustamaks kõrget standartit ja materiale otsustati toota kõik tooted Borås, Rootsis. Nüüd rohkem kui 30 aastat hiljem on see mõtteviis endiselt oluline.

Aastal 2011 anti ettevõte üle Erik Anderssonile, Jani pojale. Endiselt asub ettevõte Rootsis, Borås. Nimeks otsustati panna Wildo® (Loodus – Wild). Oleme kombineerinud kümned aastad kogemuse innovatiivsete uute tehnoloogiatega ning see ongi tänapäeva Wildo®. Loodame, et liitute meie sellel rännakul.